۱۳۹۷/۱۰/۲۰
مسئولین ارشد شهرستان قیروکارزین در دیدار با وزیر راه و شهرسازی :

خواستار تسریع عملیات محور قیر به فیروزآباد شدند

تصمیم گیری جهت تسریع در روند اجرای پروژه های محور های فیروزآباد به قیر و کارزین ، قیر به جهرم ، قیر به خنج ، هنگام به عسلویه و راه های روستایی با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی با همراهی امام جمعه شهر قیر و نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد ، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی دیدار نموده و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه راه به بررسی موانع موجود پرداختند .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : با توجه به مسائل و مشکلات حوزه ی راهداری مصوباتی جهت انجام هر چه سریع تر پروژه های راهداری مورد تصویب قرار گرفت .
 وی افزود : بمنظور تسریع کار در پروژه ی محور قیر به فیروز آباد با توجه به طولانی شدن مدت زمان انجام پروژه ، وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که این پروژه با شتاب بیشتری پیگیری شود .
کریمی در خصوص محور قیر به جهرم اظهار داشت : طی لغو قرار داد با پیمانکار قبلی ، قراردادی با پیمانکار جدید انعقاد شده و تصمیمات جدیدی در خصوص پروژه ی مذکور گرفته شد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین تصریح کرد : در این جلسه  تصمیماتی در خصوص محور های فیروزآباد به قیر و کارزین ، قیر به جهرم ، قیر به خنج ، هنگام به عسلویه و راه های روستایی گرفته شد .


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 70539
تعداد بازدیدها : ۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است