۱۳۹۷/۱۰/۱۶
سرپرست معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری فارس در دیدار با فرماندار و بخشداران شهرستان قیروکارزین :

با همت مردم و مسولین از مراحل سخت و دشوار تحریم ها گذر خواهیم کرد

سید احمد احمدی زاده به همراه مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس عصر روز شنبه با فرماندار قیروکارزین و بخشداران مرکزی و افزر دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین در این دیدار، سرپرست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت : به یاری خداوند متعال و با توجه به اتحاد و همبستگی که بین رهبری نظام ، دولت ، مردم و مسولین وجود دارد ، از مراحل سخت تحریم های ظالمانه و غیر بشری که بر علیه  نظام جمهوری اسلامی تحمیل شده گذر خواهیم کرد و دشمنان را از کرده خود  مایوس و پشیمان می کنیم .  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تحلیل مسائل سیاسی، امنیتی و اجتماعی در رابطه با مشکلات فرارو گفت : اگر با همدلی، اتحاد و همبستگی همه نیروهای معتقد به  نظام؛ ضمن پذیرش تکثر آرا و عقاید و اصلاح با مشی اعتدال ،  وحدت و همبستگی اسلامی و ملی حاصل بشود که شده  ، هیچ دشمن بیرونی قادر به تهدید یا شکست ما نخواهد بود . 
در ادامه معاون فرماندار ، بخشداران مرکزی و افزر با ارائه ی گزارش سیاسی ، امنیتی اجتماعی و اقتصادی در حوزه  تحت اختیار خویش ، مواردی را مطرح کردند .
سپس کریمی فرماندار شهرستان قیروکارزین با جمع بندی موارد مطروحه وضعیت سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی شهرستان را رضایت بخش توصیف کرد و گفت : مسائل و مشکلات اقتصادی در شرایط فعلی و با توجه به تحریم های صورت گرفته وجود دارد ، اما در اراده مردم در حفظ و حراست از نظام خللی وارد نکرده است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین خواستار حل مسائل مشکلات در حوزه های آب، کشاورزی و صنعت شد . کریمی در این راستا افزود : بمنظور رفع مشکلات در زمینه ی کمبود سوخت موتور پمپ های دیزلی بخش کشاورزی ، قیمت کم  محصولات کشاورزی،استمهال وام های کشاورزی و صنایع مرتبط ، تسهیل و  افزایش تسهیلات بانکی به بخش صنعت و مشاغل خانگی و روستایی و دادن امکانات بیشتر به افراد نیازمند زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی( ره ) و توجه بیشتر به رفع  مشکلات عشایر شهرستان  باید توجه بیشتری شود .
 

 


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 70493
تعداد بازدیدها : ۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است