۱۳۹۷/۱۰/۱۵
فرماندار شهرستان قیروکارزین در دیدار با مدیر کل فنی و حرفه ای :

آموزش های مهارتی ، حلقه مفقوده اشتغال و کارآفرینی در کشور ماست

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : یک دستگاه خودرو اداری توسط مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس به مرکز فنی و حرفه ای شهرستان قیروکارزین اختصاص داده شد .

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی در جلسه ای که با حضور مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس برگزار شد گفت : یکی از ابزارهای مهم تربیت نیروی انسانی بخش آموزش های فنی و حرفه ای می باشد که با ارائه مهارت های دسته اول به فراگیران ، آنها را برای ورود به دنیای کسب و کار آماده می سازد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : مهارت زایی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی و ایجاد توسعه پایدار دارد و امروز بخش عظیمی از فارغ التحصیلان به دلیل عدم مهارت بیکار هستند .
کریمی تصریح کرد : مهارت های تخصصی یا حرفه‌ای، افراد را برای ایجاد کسب و کار آماده می‌کند و یا کارآیی آنان را در انجام آنها افزایش می‌دهند.
وی راه حل اساسی برای ایجاد باور در مدیران دولتی و خصوصی را در اهمیت دادن به آموزش‌های مهارتی و استقرار نظام صلاحیت حرفه‌ای دانست .
فرماندار شهرستان قیروکارزین ابراز داشت : خوشبختانه در سال های اخیر آموزش فنی و حرفه ای در کشور ما مورد توجه قرارگرفته و با توجه به تحریم های مختلف در طول این سال ها به عنوان نسخه ی شفا بخش برای برون رفت از این بحران ها ارائه گردید و بارها در فرمایشات مقام معظم رهبری به بحث مهارت آموزی برای گشایش راهی جدید و خروج از چالش های موجود در کشورمان تاکید شده است.
لازم به ذکر است در این دیدار مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس اختصاص یک دستگاه خودرو اداری به مرکز فنی و حرفه ای شهرستان قیروکارزین را از جمله اقدامات دانست و همچنین قول پیگیری جهت تجهیز مرکز فنی و حرفه ای شهرستان به یک دستگاه سورتینگ مرکبات را در اسرع وقت داد .

       


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 70464
تعداد بازدیدها : ۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است