۱۳۹۷/۱۰/۱۴
با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس

دومین کارگاه آموزشی بخشداران جنوب غرب فارس در شهرستان قیروکارزین برگزار شد

مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت : اگر قرار باشد انتصابی در حوزه ی بخشداران ، معاونین فرماندار و فرمانداران انجام شود ترجیح می‌دهیم که از نیروهای درون سازمانی استفاده کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین دومین کارگاه آموزشی بخشداران جنوب غرب استان فارس باشرکت بخشداران شهرستان های فیروزآباد ، قیروکارزین ، جهرم و با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در شهرستان قیروکارزین برگزار شد .
استوار میمندی در مراسم آغازین این کارگاه بیست ساعته گفت : به منظور ارزیابی متمرکز بخشداران با برگزاری دو دوره آموزشی ۲۰ ساعته اول و تکمیلی توسط دفتر سیاسی استانداری فارس ، بخشداران را برای انتخاباتی که پیش رو داریم آماده می کنیم .
وی تصریح کرد : در ادامه با ارزیابی میدانی ، عملکرد بخشداران و سنجش میزان اثر بخشی کارگاه آموزش اول ، اقدام به برگزاری دوره های تکمیلی خواهیم نمود که در آموزش دوم نقطه ضعف ها را به قوت تبدیل نموده و نقاط قوت را تقویت خواهیم کرد .
مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس از دیگر اهداف این آموزش ها را  شناسایی ظرفیت‌ها ، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بخشداران در انتخاب معاونین فرماندار و فرماندار عنوان کرد .
استوار میمندی گفت : با ارزیابی میدانی که از بخشداران بعمل خواهد آمد ، درصورت نیاز از بخشداران مجرب جهت تصدی پست های مدیریتی در وزارت کشور استفاده خواهد شد .
وی گفت : بخشدار و فرمانداری که  از بدنه سیستم انتخاب شوند جنس کار را بلد بوده و به امور آشنا می باشد و انگیزه لازم را برای بروز خلاقیت دارد و در نتیجه حواشی و مشکلات کمتری جهت اداره ی وظایف محوله در پی خواهد داشت .
لازم به ذکر است : در این کارگاه دو روزه مباحثی از قبیل امور سیاسی ، امنیتی ، تقسیمات کشوری ، انتخابات ،  مالی و توسعه روستایی ،  مدیریت بحران و فنی آموزش داده شد  .


 
     


 
    


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 70462
تعداد بازدیدها : ۵۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است