۱۳۹۷/۰۸/۱۴
با حضور فرماندار شهرستان قیروکارزین :

ستاد هفته بزرگداشت پدافند غیرعامل تشکیل شد

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : با گفتمان‌سازی و نهادینه‌سازی در زمینه پدافند غیر عامل میتوان اقدام به مصون‌سازی بخش خصوصی نمود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی در جلسه بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل به تشریح برنامه های شهرستان در این حوزه پرداخت .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : هشتم آبان ماه سالروز پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است که با اجرای برنامه های مفید، متنوع و فراگیر در عرصه‌های عمومی و تخصصی نسبت به معرفی دستاوردهای حوزه پدافند غیرعامل و گفتمان‌سازی عمومی و نهادینه کردن آن درآحاد جامعه و دستگاه‌های اجرایی اقدام نماییم.
کریمی با توجه به اهمیت پدافند غیرعامل در برابر انواع تهدیدات و محورهای نفوذ دشمن گفت : باید با جلب مشارکت فکری نخبگان و صاحب‌نظران در پاسخ‌گویی به نیازهای تخصصی پدافند غیرعامل تلاش بیشتری انجام شود .
وی گفت : با کاهش آسیب‌پذیری، افزایش توانمندی در فضای سایبری می توان بستری مناسب برای طرح مباحث فرهنگ‌سازی، صحت، امنیت و دفاع سایبری به کار برد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین افزود : منابع ملی و سرمایه پایدار در بحث پدافند غیر عامل باعث خواهد شد تا استقلال اقتصادی و پدافند اقتصادی به عنوان محورهای راهبردی مورد توجه بیشتری قرار گیرد .
کریمی خاطر نشان کرد : با گفتمان‌سازی و نهادینه‌سازی در زمینه پدافند غیر عامل میتوان اقدام به  مصون‌سازی بخش خصوصی نمود و در زمینه تولید بومی، ذخیره‌سازی مایحتاج مردم در زمان بروز حادثه بحران را مدیریت و  کنترل کرد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان گفت : برنامه‌های این هفته در قالب نشست‌های تخصصی، تبلیغات و انتشارات، برگزاری دوره‌های آموزشی ، شرکت در نماز جمعه و دیدار با امام جمعه شهرستان برگزار شد.
 


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 69492
تعداد بازدیدها : ۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است