۱۳۹۷/۰۸/۰۵
فرماندار شهرستان قیروکارزین در دیدار با مدیرکل راه شهرسازی :

مطالبات شهرستان در حوزه ی مسکن و شهرسازی پیگیری می شود

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : ابنیه فنی در محور اصلی قیر- فیروزآباد راه اندازی مجدد می شود ./ پروژه ی محور قیر- جهرم در اولین زمان ممکن کار خود را آغاز خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی طی دیدار با مدیر کل محترم راه و شهرسازی فارس مطالبات شهرستان را در حوزه راه ، مسکن و شهرسازی پیگیری نمود .
فرماندار شهرستان قیروکارزین طی این دیدار ضمن بیان مشکلات حوزه راههای مواصلاتی ( اعم از راههای اصلی، فرعی و روستایی) و ارائه ی گزارش از نحوه پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرا در شهرستان خواستار نگاه و حمایت ویژه در این زمینه شد .
در این دیدار تکاور مدیر کل راه و شهرسازی فارس با توجه به مسائل و مشکلات بیان شده و بازدیدهای صورت گرفته از محورهای فعال شهرستان قیروکارزین راه اندازی مجدد بخش ابنیه فنی در محور اصلی قیر- فیروزآباد را در دستور کار قرار داد . وی در خصوص تعیین تکلیف پیمانکار محور قیر – جهرم گفت : این پروژه در اولین زمان ممکن کار خود را آغاز خواهد کرد .   
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس دستور تزریق قیر مصرفی مورد نیاز محور های روستایی در حال اجرا شهرستان در هفته های آینده داد و در ادامه گفت : آسفالت محور روستایی نیمده – عروسک به طول 5 کیلومتر و تزریق قیر مصرفی جهت ادامه مسیر به طول 3 کیلومتر در هفته های آینده انجام می شود . تکاور در خصوص تعیین تکلیف محور روستایی عروسک – بنده و بست گفت : این محور به طول 13 کیلومتر در کمیته راههای استان در هفته آینده تعیین تکلیف می شود .
مدیر کل راه و شهرسازی  در خصوص برگزاری مناقصه اجرای پل بر روی آبنمای ابوعسکر در محور هنگام گفت : این پروژه نیز با مشارکت مالی وزارت نفت انجام خواهد شد.
وی همچنین در خصوص رفع مشکلات حوزه املاک و مسکن گفت : در آینده نزدیک با معاونت املاک و حقوقی ، جهت رسیدگی به مشکلات به شهرستان سفر خواهیم نمود تا مسائل این حوزه از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد .


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 69413
تعداد بازدیدها : ۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است