۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فرماندار شهرستان قیروکارزین :

پیام تبریک فرماندار شهرستان قیروکارزین بمناسبت روز ملی روستا و عشایر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی بمناسبت روز ملی روستا و عشایر طی پیامی این روز را به روستا نشینان و عشایر شهرستان تبریک گفت .
متن پیام به شرح ذیل می باشد :
بسمه تعالی

روستا به عنوان بخش بزرگی از نظام اجتماعی و جمعیتی است که در تمام شئون اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و فرهنگی کشور اهمیت به سزایی دارد و روستائیان یکی از ارکان مهم در حفظ توان اقتصادی کشور محسوب می شوند و همچنین پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور بوده و نقش اساسی در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی ایفا می کنند.
رد گرد و غبار به جای مانده از عبور گله ، گذر بخشی از خاطرات ایل ، جاگیری در نقطه دیگری از خاک وطن و کوچ به سرزمین رویاها را به جای می گذارد . عشایر کم توقع ترین قشر جامعه هستند که تامین نیازهای آنها توجه مسوولان را می طلبد.
15مهر روز روستا یادآور مردان و زنانی است که تلاش و سادگی و صداقت جزء شخصیت آنان است و با نانی حلال و عرق جبین، فرزندانی تربیت می کنند که عهده دار حفظ مواریث فرهنگی این آب و خاک خواهند بود.
اینجانب 15 مهرماه روز ملی "روستا و عشایر " را به روستائیان و عشایر عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران این شهرستان تبریک و تهنیت گفته و امیدوارم با توجه به ظرفیتهای ارزشمندی که روستاهای شهرستان قیروکارزین در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و بویژه بخش گردشگری دارد، بتوانیم با مشارکت روستانشینان ، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاها باشیم 

 
علی محمد کریمی
فرماندار شهرستان قیروکارزین
15 مهر ماه 1397


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 69143
تعداد بازدیدها : ۳۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است