۱۳۹۷/۰۷/۱۰
با حضور فرماندار شهرستان قیروکارزین صورت گرفت :

آئین تکریم و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قیروکارزین

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : با اجرای هشت پروژه ورزشی و اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال اتفاقات خوبی در زمینه فراهم نمودن فضاهای ورزشی شهرستان در پیش خواهد بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت : ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : شهرستان قیروکارزین پتانسیل ها و استعداد های بالقوه ی زیادی در زمینه ورزش دارد ، که در این راستا باید بتوانیم زیرساخت های شهرستان را جهت رشد این استعداد ها فراهم کنیم .
کریمی خاطر نشان کرد : اهمیت ساخت ورزشگاه ها و سالن های ورزشی با توجه به کم بودن امکانات ورزشی و تفریحی به صورت متوازن و عدالت محور در مناطق شهری و روستایی، توسعه پایدار را به همراه خواهد داشت .
وی تاکید کرد :  با اجرای هشت پروژه ورزشی و اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال اتفاقات خوبی در زمینه  فراهم نمودن فضاهای ورزشی شهرستان در پیش خواهد بود و این خود دستاوردی بسیار حائز اهمیت است که با همدلی و اتحاد مسولین به آن دست پیدا خواهیم کرد .
کریمی با اشاره به گرمسیری بودن شهرستان گفت : با توجه به دمای بالای هوا در شهرستان وجود ورزش های آبی به شدت احساس میشود که در این خصوص ییگیری هایی جهت مشارکت بخش خصوصی بمنظور احداث استخر آبی در حال انجام می باشد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین در این مراسم از خدمات پانزده ساله باقر حسنی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان با اهداء لوح تقدیر نمود ؛ و در ادامه گفت : بمنظور ترغیب و تشویق بیشتر جوانان جهت ورود به فضاهای ورزشی باید نقایص کار اصلاح شود و تاکید بیشتری بر روی نقاط قوت و پتانسیل های ورزشی شهرستان شود .
در پایان با اهداء لوحی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس از خدمات باقر حسنی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان تقدیر و طی حکمی از سوی وی ، مسلم همتی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب شد .


 


  


 


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 69079
تعداد بازدیدها : ۶۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است