۱۳۹۷/۰۷/۱۰
فرماندار شهرستان قیروکارزین :

پروژه های بلاتکلیف و ناتمام مسکن مهر طی تعیین تکلیف استانی به مزایده گذاشته می شود

فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : پروژه های مسکن مهری که ناتمام باقی مانده و شرکت ها به هر دلیلی قادر به ادامه ساخت و ساز نیستند باید در اسرع وقت از سوی استان تعیین تکلیف شوند .

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی در جلسه شورای مسکن شهرستان به مسائل و مشکلات مسکن مهر پرداخت .
 فرماندار شهرستان قیروکارزین در این جلسه گفت : بحث شرکت تعاونی های مسکن مهر ایده بسیار خوبی بود که به دلیل عدم همکاری چند سویه ، بانک ها دستگاههای اجرایی تعاونی ها و متقاضیان مسکن مهر مسیر خیلی بدی را پیمود و مشکلات عدیده‌ای را برای مردم و دستگاه‌های اجرایی ایجاد کرد .
وی اذعان داشت : باید بپذیریم که مردم با توجه به شرایط اقتصادی موجود قادر به پرداخت اقساط منازل مسکونی خود با مبلغ بالا نبوده و این افراد غالباً از طبقه متوسط و کم درآمد جامعه می‌باشند که قوانین دست و پا گیر و آیین‌نامه‌ها ، مشکلات آنها را چندین برابر کرده است .
کریمی تاکید کرد : مسئولین بمنظور رفع موانع و مشکلات مسکن مهر باید در حوزه اختیارات خود تصمیم قاطعانه گرفته و به عنوان نمایندگان استانی در اسرع وقت مشکلات را حل و فصل نمایند
 فرماندار شهرستان قیروکارزین خواستار برگزاری جلسه با حضور صاحبان و مالکان منازل مسکونی در مجتمع مسکن مهر با حضور شرکت ها و مدیران عامل تعاونی ها شد .  وی تاکید کرد  :  باید مشکلات مردم باید حل و کم و کاستی های این طرح رفع گردد ، تا مسیر به روال اولیه خود باز گردد .
کریمی گفت : پروژه های مسکن مهری که ناتمام باقی مانده و شرکت ها به هر دلیلی قادر به ادامه ساخت و ساز نیستند باید در اسرع وقت از سوی استان تعیین تکلیف شوند و با حضور دستگاه متولی و سرمایه گذار بخش خصوصی به مزایده گذاشته شود .
 وی خواستار به حداقل رساندن نارضایتی ها در حوزه ی مسکن مهر شد و تاکید کرد : دستگاههای متولی طرح با پیگیری مداوم و ارائه گزارش هفتگی به فرمانداری باید تا پایان سال تا حدود زیادی از مشکلات این پروژه را حل و فصل نمایند .


      


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 69078
تعداد بازدیدها : ۱۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است