۱۳۹۷/۱۰/۱۹
فرماندار شهرستان قیروکارزین در شورای اداری شهرستان :

اگر مطالبات به حق مردم پیگیری نشود آینده گان کاستی ها را به ما نسبت خواهند داد

فرماندار شهرستان قیروکارزین با تاکید بر اینکه نظام اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردها پس از حادثه کربلا است گفت : دشمنان با افزایش تحریم و فشار بدنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی بوده و دولت ها بهانه اند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قیروکارزین علی محمد کریمی در نشست اداری شهرستان اظهار داشت: حساسیت موضوعاتی که در چهل سال اخیر نظام اسلامی در صحنه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و سایر حوزه ها با آن مواجه بوده به وضوح مشخص است .
فرماندار شهرستان قیروکارزین گفت : تجربه نشان داد هر چه بیشتر از عمر انقلاب سپری شده، هجمه ها  علیه کشور افزایش یافته و فشارها و تحریم ها در دوره های مختلف رنگ و بوی جدیدتری به خود گرفته است.
کریمی افزود :  دشمنان با افزایش تحریم و فشار بدنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی بوده اند و دولت ها بهانه ای بیش نبوده است .
وی تصریح کرد : امروز باید ، دست از شعارهای تکراری برداریم و با پیگیری مطالبات به حق مردم مشکلات را به گردن گذشتگان نیندازیم چرا که آینده گان نیز کاستی ها را به ما نسبت خواهند داد .
فرماندار شهرستان قیروکارزین با بیان این که نباید در دام توطئه های دشمن گرفتار شویم خاطرنشان کرد: این انقلاب ثمره خون هزاران شهید است و با وجود اختلاف نظر و دیدگاههای گروههای سیاسی هیچ جریان و گروهی نمی تواند انقلاب را به نام خود مصادره کند و ما باید پاسدار این نظام به عنوان بزرگترین دستاورد اسلام پس از حادثه کربلا باشیم .
نماینده عالی دولت در شهرستان قیروکارزین ابراز داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی دشمنان نظام براین باورند که جمهوری اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را جشن نخواهد گرفت و به همین منظور برنامه های ویژه پیروزی انقلاب را در چهل سالگی آن باشکوهتر از گذشته برگزار خواهیم کرد .
فرماندار قیروکارزین گفت: تکریم و نکو داشت ارباب رجوع باید اولویت کار ادارات باشد و مدیران و کارشناسان ادارات نسبت به وظایف و حوزه کاری خود اطلاعات دقیق و کافی داشته باشند تا مردم سرگردان نشوند .
کریمی در پایان با اشاره به  نکاتی همچون تلاش ادارات برای جذب سریع اعتبارات، برنامه ریزی برای دهه مبارک فجر، هماهنگی ادارات با فرمانداری جهت حضور مدیران کل در شهرستان ، بررسی مشکلات در حوزه راه و آمادگی کمیته مدیریت بحران شهرستان برای زمان بروز حوادث بحرانی مواردی را مورد تاکید قرار داد .


 


منبع : فرمانداری قیر و کارزین

کد خبر : 70534
تعداد بازدیدها : ۱۰۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است